Free Studio

6.6.40.222

4.2

5

Eksiksiz bir video ve ses düzenleme aracı

360.2k

Bu uygulamayı oyla

Free Studio 20'den fazla multimedya uygulamasını da içeren DVDVideoSoft tarafından geliştirilmiş eksiksiz bir araç paketidir. Program beş kolay erişilebilen kategoriye ayrılmıştır: indirme yöneticileri, dönüştürücüler, kaydedici, düzenleyiciler ve multimedya dosya yükleme araçları.

Bu araç sayesinde YouTube, Dailymotion, Torrent, ya da Instagram gibi servislerde bulunan herhangi bir video, ses ya da görüntü dosyasını indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, kendi kreasyonlarınızı bu sitelerden herhangi birine yükleyerek aynı anda birden fazla hesabı yönetebilmenizi kolaylaştırır.

Free Studio multimedya dosyalarınızı video ve ses dosya formatından iPhone, iPad, Android cihazlar, tabletler, iPadler ve daha birçok cihaz için özel tasarlanan formatlara çevirirken de çok işinize yarar.

Üstelik bu program anlık ekran görüntüleri almanızı, masaüstünüzün hareketlerini kaydetmenizi, herhangi bir sesli ya da görüntülü Skype konuşmanızı kaydetmenizi, videoları düzenlemenizi ve hatta ses dosyalarınızın kalitesini artırmanızı sağlayacak araçlar içerir. Free Studio size aslında temelde bir daha araç yüklemenizi gerektirmeyecek kadar çok sayıda araç sunar.
Uptodown X